Ανακοινώσεις

Ο Σύλογος Διδασκότων και η Δ/ντρια του Πετρίτσειου Γυμνασίου Ληξουρίου συγχαίρει όλους τους μαθητές του σχολείου για τη συμμετοχή τους και ιδιαίτερα τη μαθήτρια της Γ’ Τάξης Ευαγγελάτου Ισμήνη για τη σπουδαία διάκριση της στους Πανελλήνιους αγώνες τεχνικής κολύμβησης που διεξήχθησαν στα Ιωάννινα. Η μαθήτρια του Πετρίτσειου Γυμνασίου και κολυμβήτρια του Ποσειδώνα Ληξουρίου, κατέλαβε την 1η θέση στα 100 μ. νεανίδων και τη 2η θέση στα 50 μ. νεανίδων.

Ευχαριστούμε όλους τους μαθητές μας και ιδιαίτερα την Ισμήνη που μας έκαναν περήφανους και ευχόμαστε στην Ισμήνη από καρδιάς και νέες λαμπρές διακρίσεις στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης Νέων-Νεανίδων που θα διεξαχθεί στην στην Ιταλία στις 13-19 Ιουνίου.

Εκ της Διευθύνσεως